Świadczone usługi Najwyższa jakość i terminowość.

Firma transportowa Easy Pro Logistik sp. z o.o. z Janikowa koło Poznania zajmuje się usługami transportowymi oraz spedycją - są to główne punkty naszej działalności. Naszym klientom oferujemy transport krajowy, międzynarodowy, lotniczy oraz morski. W naszej ofercie znajduje się również wynajem powierzchni magazynowych.

Gwarancję niezmiennie wysokiej jakości usług otrzymują Państwo dzięki naszym doświadczonym kierowcom, którzy w branży transportowej działają od wielu lat. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie dobierając odpowieni środek lokomocji.

Zapraszamy do współpracy!

Transport morski

Transportujemy na wodach morskich i śródlądowych. Do przewozu towarów używamy wielu wyspecjalizowanych statków: masowców, drobnicowców, kontenerowców, tankowców, chemikaliowców i innych.

Więcej

Transport lotniczy

Oferujemy przelot ładunków w eksporcie i imporcie oraz kompleksową obsługę ładunków w systemie drzwi-drzwi w oparciu o renomowane linie lotnicze do/z dowolnego miejsca na świecie.

Więcej

Magazynowanie

Nasi klienci mają również możliwość skorzystania z naszje oferty magazynowania mamy do państwa dyspozycji wuzki widłowę oraz magazyn o powieszchni 2000m2 wysokość składowania 5m

Więcej