loader image

Dział Spedycji

SPEDYTORZY

, Team

Załoga od zadań specjalnych

SPEDYCJA

, Team

Adam Bednarek

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy
+48 660 57 1881
adam@easyprologistik.com

, Team

Eliza Jasiak

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy
+48 660 566 136
eliza@easyprologistik.com

, Team

Ola Frankowiak

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy
+48 882 500 764
ola@easyprologistik.com

, Team

Sara Dominiak

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region:
Wielka Brytania, Irlandia, Szkocja
+48 538 213 862
sara@easyprologistik.com

, Team

Piotr Jaroszewski

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region:
Wielka Brytania, Irlandia, Szkocja
+48 600 393 499
piotr@easyprologistik.com

, Team

Natalia Kosiorek

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region:
Czechy, Austria, Niemcy, Polska
+48 600 101 848
natalia.k@easyprologistik.com

, Team

Mateusz Szyszka

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region:
Wielka Brytania, Irlandia, Szkocja
+48 600 101 230
m.szyszka@easyprologistik.com

, Team

Mateusz Szkudlarek

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Węgry, Niemcy, Francja, Hiszpania, Austria, Holandia, Włochy
+48 728 934 626
mateusz@easyprologistik.com

, Team

Dionizy Wieczorek

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Dania, Bułgaria, Rumunia, Łotwa, Czechy, Wielka Brytania, Węgry, Szwecja
+48 660 571 881
dionizy@easyprologistik.com

, Team

Mateusz Śniegocki

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Węgry, Niemcy, Francja, Hiszpania, Austria, Holandia, Włochy
+48 600 101 249
m.sniegocki@easyprologistik.com

, Team

Mateusz Kieruj

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Węgry, Niemcy, Francja, Hiszpania, Austria, Holandia, Włochy
+48 609 915 818
mateusz.k@easyprologistik.com

, Team

Arkadiusz Mikołajczak

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy
+48 882 368 009
arek@easyprologistik.com

, Team

Monika Michalak

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Dania, Bułgaria, Rumunia, Łotwa, Czechy, Wielka Brytania, Węgry, Szwecja
+48 881 048 247
monika@easyprologistik.com

, Team

Karolina Bąk

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Holandia, Czechy, Włochy, Polska, Francja
+48 660 571 566
karolina@easyprologistik.com

, Team

Dariusz Szatkowski

Przedstawiciel handlowy

Obsługuje region:
UE
+48 881 099 986
dariusz@easyprologistik.com

, Team

Przemysław Pytel

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy
+48 609 916 392
przemek@easyprologistik.com

, Team

Ania Ulatowska

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy

ania@easyprologistik.com

, Team

Ewelina Świątek

Dział Transportu i Spedycji

Obsługuje region: Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania
+48 600 565 388
ewelina@easyprologistik.com

Dział Administracji

ADMINISTRACJA

, Team
, Team

Daria Grajewska

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego

+48 882 877 488
daria@easyprologistik.com

, Team

Jagoda Gracz

Dział Windykacji

+48 882 500 750
jagoda@easyprologistik.com

, Team

Julita Woltmann

Dział Administracyjno-Kadrowy

+48 600 393 805
julita@easyprologistik.com

, Team

Natalia Żywicka

Dział Administracyjno-Finansowy

+48 882 500 744
natalia@easyprologistik.com